Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Szkoła Podstawowa w Zawoni

Grono pedagogiczne

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Zawoni:

Dyrektor: Agnieszka Andruszczak

Wicedyrektor: Marlena Zielińska-Ząb

Grono Pedagogiczne

 

Przedszkole :

1. Laura Kmieć          -         grupa dzieci 3 latki     „ Biedronki”

2. Joanna Przeszłowska   - grupa dzieci 3-4 latki   „Motylki”

3. Iza Behr-Sielowska    -    grupa dzieci  4-5 latki  „Pszczółki”

4. Kasia Pawelec       -         grupa dzieci    5 latki    „Żuczki”

5. Bożena Pamuła -  grupa dzieci     0 a

6. Maria Palkin   -     grupa dzieci     0 b

7. Bernadetta Urbanowicz - nauczyciel popołudniowy 

 

Edukacja  wczesnoszkolna  klasy   I-III

1.  Justyna Bronowicka            -          wychowawca      I a

2.  Monika Pielak                -                wychowawca      I b

3.  Mirella  Sosnowska-Rychlewicz -   wychowawca      II a

4. Grażyna  Bialik           -                    wychowawca      II b

5. Karolina Walaszczyk-Knefel   -        wychowawca     III a

6. Justyna Marszałek       –                  wychowawca     III b

 

Szkoła   Podstawowa klasy   IV-VIII

1. Małgorzata Cygan      -       wychowawca   IV a     ((język polski)

2. Eliza Karpińska-Florek    -  wychowawca   IV b      (język angielski)

3.  Alicja Pawlak           -         wychowawca   IV c     (wychowanie fizyczne)

4. Karolina Duda           -        wychowawca    V a     ( pedagog szkolny)

5. Justyna Marszałek     -       wychowawca   V b     (nauczyciel współorganizujący kształcenie)

6. Honorata Łopyta       -         wychowawca  VI a     (historia i społeczeństwo)

7. Kolasa Ewa                 -       wychowawca  VI b      (matematyka)

8. Agata Spikowska       -         wychowawca  VII a     (chemia, biologia, fizyka)

9. Artur Zych                 -          wychowawca  VII b     (wychowanie fizyczne)

10. Iwona Szponarska     -       wychowawca  VIII a     (język polski)

11. Jacek Barański           -       wychowawca VIII b     (wychowanie fizyczne)

12. Mirosław Mróz         - informatyk, historia wos

13. Sylwia Mirek            - matematyka

14. Anna Duluk              - język angielski

15. Dorota Matwiszyn    - język angielski

16. Anita Kochmańska   - religia

17. Daniel Ciba               -język polski

18. Alina Fidelus – Grzeżułkowska – technika, edb, informatyka

 

Biblioteka :

1. Edyta Farganus

 

Świetlica:

1. Anita Kochmańska

2. Edyta Farganus

 

Nauczyciele specjaliści:

1. Karolina Duda        - pedagog szkolny

2. Dominika Suszyło  - psycholog szkolny

3. Ewa Fajks              - logopeda

 

Nauczyciele współorganizujący kształcenie:

1. Anna Auguścik

2. Justyna Marszałek

3. Marta Stempień-Kobylarz

 

Asystent ucznia ze specjalnymi potrzebami (ASPE)

1. Joanna Kaleńczuk

 

Zegar

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Czerwiec 2024
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Imieniny